Karrier

NYITOTT POZÍCIÓINK

A jelentkezéseket a zsofia.gosi@samsonite.com e-mail címre várjuk a pozíció pontos megjelölésével.

Extrudáló műszakvezető

Főbb feladatok, munkák:

– Az irányítása alá tartozó extrudáló és daráló gépek beállítása, azokon folyamatos termelés szervezése, operatív irányítása
– Optimális kapacitás kihasználtság fenntartása a területen (munkaszervezés létszám és gép vonatkozásában)
– Karbantartási munkálatokban, valamint a gyártás során felmerülő problémák elhárításában való aktív részvétel
– Üzemi adminisztrációs feladatok ellátása
– Több műszakos munkarend vállalása a termelési igényeknek megfelelően

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Legalább középfokú végzettség
– Termelésben szerzett csoport/műszakvezetői tapasztalat
– Monotónia tűrő képesség
– Pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– Targoncavezetői és/vagy emelőgépkezelői bizonyítvány megléte
– Extrudáló környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

13. és 14. havi bér

Egyéb juttatások:
éves bónusz / mozgóbér

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7100 Szekszárd, Keselyűsi út 5.