Karrier

NYITOTT POZÍCIÓINK

A jelentkezéseket a zsofia.gosi@samsonite.com e-mail címre várjuk a pozíció pontos megjelölésével.

Lamináló részleg vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A lamináló csoport termelési tevékenységének teljes körű irányítása
  • Idő, munkaerő, anyag, gép és technikai szükséglet megítélése
  • A gép- és munkaerő-kapacitás megtervezése és beosztása
  • Termelési tervhez tartozó gyártási megbízások teljesítése, a minőségi és mennyiségi követelmények betartása mellett
  • A termelékenység növelését szolgáló célok eléréséhez intézkedési tervek kidolgozása, eredmények ellenőrzése, dokumentálása
  • Javítási és karbantartási munkák tervezése, műszaki egyeztetése
  • Különböző elemzések, kalkulációk, jelentések, beszámolók készítése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3-5 év termelésben szerzett vezetői tapasztalat
  • Magas szintű számítógépes ismeret, vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Felsőfokú műszaki végzettség (pl. gépészmérnök)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Strukturált gondolkodásmód, kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Határozott, döntésképes személyiség, aki felelősséget vállal munkájáért és csapatáért;
  • Magas szintű stressztűrő képesség; terhelhetőség

Munkavégzés helye:

7100 Szekszárd, Keselyűsi út 5.